Erkekler ne ister ?

Erkekler ne ister ?
Erkekler ne ister ?

Bu yazımızda sizlerle erkekler ne ister konulu bir yazı paylaştım . Günümüzde çiftlerimizin birbirlerinden çeşitli istekleri ve beklentileri olabiliyor . Bunu hepimiz biliyoruz .

Bu istekler bazen zorlu olabiliyor . Yada istek cevap bulmadığı anarda büyük problemlerle karşılaşabiliyoruz .

Gelin şimdihep beraber bi bakalım, erkekler kadınlardan ne ister, ne bekler ?

İlişkilerde her iki taraf için geçerli olan ilk önemli konu saygıdır . İster erkek olun isterse kadın , eşinize saygı göstermek zorundasınız . Saygının olmadığı ilişkilerde karşılıklı mutluluk beklenemez . O nedenle olmazsa olmaz ilk husus saygı.

Yemek yedirmek

Evet bu konuda oldukça net 🙂 . Bildiğiniz üzere erkekler yemeyi içmeyi çok sever . O nedenle arada önlerine güzel şeyler koymakta fayda var 🙂 . Kadınlar yapısı olarak kolay acıkmayan ve çabuk doyan bünyeye sahiptir . O nedenle erkeklere bu konuda bol kepçe olmayı unutmayın .

Dürüst olmak

Bu konumuzda her iki taraf için geçerlidir . Konu ne olursa olsunister basit ister ağır farketmez mutlaka gerçek olanı eşinizle paylaşmalısınız . Doğrunun mutlaka gün yüzüne çıkmak gibi bir huyu vardır . Ve sonradan ortaya çıkan doğru çok büyük problemlere neden olabilir . Bu nedenle ilişkinizde dürüst olmak çok önemlidir . Dürüstlük size hayatınızda herzaman artı bir değer katacaktır .

İlgi

İlgi konusu oldukça geneldir . Kadınlarda olduğu gibi ilgi konusu erkekler içinde geçerli ve önemlidir . Erkekler herzaman ilgi beklerler . İlgili bir eş onları mutlu eder .

Çok fazla sıkma

Erkekler kadınlar gibi değildir . Bazen kafa dinlemek için koltuklarına çekilebilirler . İlgili olmak derken çok fazla abartmamakta fayda var . Onların arada sırada sessiz kalmaları sizi istememe anlamına gelmez . Birbirinizi çok azla bunaltmayın !

Arkadaş buluşmaları

Erkekler arada sırada arkadaşlarıyla görüşmek isteyebilirler . Bu konuda onlara zorluk çıkartmak ilişkinin yararına olmaz . Sizde zaman zaman arkadaşlarınızla görüşmelisiniz, onlarda görüşmeli . Bu konuda anlayışlı olmak çok önemli . Arada bir arkadaşlarınızla görüşün ve birbirinizi özleyin .

Maç günlerinde anlayışlı olun

Evet eşinizin tuttuğu bir takım varsa ve maçlarını seyretmek istiyorsa anlayışlı olun 🙂 Zaten tuttuğu takımın maçları haftada 1 olur . Haftada 1 gün 90 dakika maç izlemesinden hiçbir zarar gelmez .

Mağaza kabusu

Erkekler bildiğiniz gibi alışverişleri sevmezler . Avmlerde gezin dolaşın yiyip için ama alışveriş yaparken yollarınızı ayırın. Siz mağzada alışveriş yaparken bırakın o avm de dolaşsın . Sonra buluşursunuz . Hem o sıkılmamış olur hemde siz hadi hadi kelimelerini duymaktan kurtulmuş olursunuz 🙂

Erkekler doğa sever

Evet kafeler avmler restorantlar güzeldir ama arada sırada basit doğa yürüyüşleri ve piknikleri güzel olabilir . Erkeklerde en çok doğa gezilerini severler . Arada bir onlarında gönlünü hoş etmekte fayda var . Alın malzemelerinizi doğru pikniğe 🙂

Kavgaları uzatmayın

Bu madde de her iki taraf için geçerlidir . Kavgaları öfkeyle çözüme ulaştıramazsınız . Tartışmalarınızı yapın ama kavgalar üst seviyeye çıkarsauzatmayın ve sakinleşmek için birbirinizden uzaklaşın . İki tarafta sakinleştiğinde sakin kafayla problemi çözmek en iyi yoldur . Bu konuya daha geniş yer verdiğim, ” ilişkilerde kavgalar ve sorunlar ” adlı yazıma bakabilirsiniz .

Her iki taraf içinde istekler konulu yazılarımızın devamı gelecektir . Takipte kalın . 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: