En iyi 7 film önerisi

Koronavirüs günlerinde izleyebileceğiniz en iyi 7 film önerisi ni sizlerle bu yazımızda paylaştık . Karantina süreci sizleri sıkmış olabilir ve bu süreç biraz daha böyle devam edeceğe benziyor . Bizde sizlere yardımcı olmak amacıyla en iyi filmleri sizler için sıraladık . Keyifli seyirler .

1- Charlie’nin Çikolata Fabrikası

Evet 1. sıradaki filmimiz Charli nin çikolata fabrikası . Bu filmi ilk izlediğimde hayran olmuştum . Masalsı eğlenceli ve maceralı olan bu film, sizi baştan sona ekrana bağlayacaktır . Henüz izlemediyseniz hiç durmayın ve ailenizle birlikte çocuk çoluk izlemeye başlayın . Çocuk filmi demeyin mutlaka hepinize hitap edecektir .

2- Malefiz

En iyi 7 film önerisi
En iyi 7 film önerisi

Malefiz sahneleri ve hikayesiyle sizi büyük küçük demeden bir masalın içersine çekecektir . Bu masalın içersinde sahnelerin ışıltısı gözlerinizi kamaştıracaktır . Durmayın ve bu harika hikayeyi hemen izlemeye başlayın .

3- The Pianist

pianist
pianist

The Pianist. Bu filmde 2. dünya savaşında hitlerin hışmına uğramış yahudilerin hikayesini izleyeceksiniz . Bu film savaşın acı yüzünü sizlere büyük bir heycan merak ve ilgiyle gösterecektir . Herkesin mutlaka izlemesi gereken müthiş bir film .

4- Aile arasında

En iyi 7 film önerisi
En iyi 7 film önerisi

Aile arasında listemde yer verdiğim tek yerli film aile arasında . Evet son yıllarda beğendiğim ve baştan sona ilgiyle izlediğim bu filmi sizlerede kesinlikle tavsiye ediyorum .

5- Yeni hayat ( Cast away )

Issız adaya düşüp ve orada 1400 gün boyunca hayatta kalmaya çalışan bir adamın hikayesi . Herkesin mutlaka bu filmi izlemesi ve izlerken kendini onun yerine koyarak bazı şeyleri sorgulaması gerek bir film .

6- Diriliş

Diriliş . Leonardo Dicaprio nun 3 dalda ödüllü filmi olan Diriliş filmi fazla söze gerek olmayan filmlerden biridir . Aldığı ödülleri sonunakadar hakeden bu filmi listenize mutlaka almalısınız .

7- Ben efsaneyim

en iyi 7 film
en iyi 7 film

Ben efsaneyim . Bu film de dünyayı etkisi altına alan bir virüs bulaştığı insanları canavara dönüştürüyor . Ve tek başına köpeğiyle virüse yakalanmadan hayatta kalmayı başaran kahramanımız tek başına verdiği mücadeleyi büyük bir keyifle sizlere sunuyor .

Listemizle sizlere keyifli seyirler dileriz .

Sağlıcakla kalın 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: